Výhradní zastoupení Industrias GALARZA

Mobilní napájecí systémy

Bezpečné mobilní elektrické napájení, určené k napájení jeřábů, zdvižných zařízení, pohybujících se elektrických strojů a zařízení aj.

Industrias Galarza

Výhradní zastoupení pro ČR a Slovensko.
Již 2 roky dodáváme napájecí systémy Industrais Galarza pro ČR a Slovensko. Máme spokojené zákazníky, kteří si pochvalují spolehlivý produkt za skvělou cenu porovnejte si ceny se svými stávajícími dodavateli. Některé komponenty můžete již nyní zakoupit v našem E-shopu. Pro vytvoření kalkulace nás prosím kontaktujte pomocí formuláře.

Industrias Galarza je španělský výrobce mobilních napájecích systémů. Společnost IGA byla založena roku 1960 a v současné době dodáváme naše výrobky mnohým významným společnostem nejen ve Španělsku, ale také po celém světě.

V našem programu naleznete především napájecí troleje pro průmyslové jeřáby a kabelové vlečky. Jelikož se denně setkáváme s požadavky našich klientů, které se týkají manipulace a zdvíhání břemen, rozhodli jsme se také pomáhat našim zákazníkům i v této branži. Přinášíme na náš trh výrobky Německé řetězárny Kettenfabrik Unna a jejich partnerské společnosti YOKE, která velmi výhodně nahrazuje zavedené produkty v oblasti vázacích řetězů a vázacích bodů. K výše zmíněným výrobkům Industrias Galarza zajišťujeme také elektrické kabely, kabelové navíjecí bubny, izolátory a další sortiment.

Rozšířili jsme naši produktovou řadu na následující oblasti:
– uzavřené troleje do 200 A
– jednopólové troleje do 2500 A
– kabelové vlečky pro lanka
– kabelové clečky pro C profily
– kabelové vlečky pro I profily
– kabelové vlečky pro ATEX
– kabelové bubny
– izolátory